O NAS

Naszym celem jest świadoma i bezpieczna jazda motocyklem typu adventure. Stworzyliśmy strefę enduro, by dać Wam możliwość doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności. Jazda w trudnych terenowych warunkach jest wyzwaniem, świetnym sprawdzianem oraz miejscem do ćwiczeń. Panowanie nad ciężką maszyną podczas jazdy po piachu czy błocie wcale nie jest łatwe, ale kiedy opanujesz tę umiejętność, możesz śmiało wybrać się na na wyprawę motocyklową po bezdrożach. A przecież chodzi o to by jechać tam, gdzie zechcesz.

STREFA E[N]DURO to szkolenia motocyklowe i treningi dla motocyklistów o różnym stopniu zaawansowania. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z terenem znajdą tu profesjonalny instruktaż wprowadzający, a jeźdźcy którzy próbowali swych sił w terenie dowiedzą się ile jeszcze mają do zrobienia aby zostać ekspertem.

Planujemy również wyprawy motocyklowe w miejsca, gdzie przyda się umiejętność jazdy po bezdrożach. Wspólne wyjazdy, poza walorem turystycznym, dają możliwość sprawdzenia się, łączą różne osoby w grupę przyjaciół, gdzie „jeden za wszystkich i wszyscy za jednego”. Jeśli chcesz przeżyć niezwykłą przygodę – trafiłeś do odpowiedniej strefy – [N].

Adam Chyciński – instruktor

Prawo jazdy kat. A otrzymał w 1989 roku. To jednak nie uczyniło z niego świadomego motocyklisty. Stało się to wraz z rozpoczęciem pracy zawodowej w branży motocyklowej. Większą jej część spędził sprzedając motocykle, akcesoria oraz strój motocyklisty. Miał też możliwość uczestniczenia w jazdach testowych oraz szkoleniach produktowych wielu marek, które dały mu ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Zawsze w głowie były bezdroża. Po krótkiej historii z quadami sięgnął do turystycznego enduro czy jak kto woli motocykli typu adventure. Kilka szkoleń krajowych i był zdumiony na co można sobie pozwolić poruszając się takim sprzętem. Dodatkowe szkolenia zagraniczne dały mu wiedzę i doświadczenie potrzebne do tego, by mógł przekazywać ją innym. Przez dwa lata prowadził treningi w jednej ze szkół enduro na terenie Polski.

Swoje doświadczenie chce przekazać innym, aby stali się świadomymi użytkownikami motocykli tej kategorii. Doradzi jak wyposażyć pojazd oraz w co się ubrać. Jego zdaniem trening tego typu pomoże ogarnąć motocykl co pozwoli czerpać więcej przyjemności z jazdy nawet po drogach asfaltowych.

Nie ma za sobą historii sportowej ani takich aspiracji. Twierdzi, że ma swoje lata więc za późno na rywalizację. Nigdy jednak nie jest za późno na naukę dlatego cały czas doskonali swój warsztat.

Uczestniczył w następujących szkoleniach:
TWO DAY ENDURO TRAINING (3 krotnie)  https://www.enduropark-hechlingen.de/startseite/
LEVEL THREE  https://www.offroadskills.com/
ENDURO TRAINING INTENSIV  https://www.enduroactionteam.com/
INSTRUCTOR TRAINING NEXT LEVEL  https://www.enduroactionteam.com/
FIRST AID INSTRUCTORS COURSE  http://www.ifacceducation.com/
INSTRUCTOR CERTIFICATION  https://www.enduroactionteam.com/

Beata Chycińska

Motocyklistka z krwi, kości oraz niewielkiej ilości mięśni. Wspiera ten projekt od samego początku jako dyrektor finansowy, księgowość i dział kadr. To jednak nie wszystko. Toleruje Adama i jego szalone pomysły od lat wielu co nie zawsze jest łatwe. Pomocna we wszystkim w strefie, po prostu zuch dziewczyna.